rozwiń zwiń

Dyskusje o książce Dzisiaj narysujemy śmierć

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Książka z książki
 Upiecz to! Porażkoodporne przepisy na miarę każdej kuchni Upiecz to! Porażkoodporne przepisy na miarę każdej kuchni
1 tydz. temu
POSZUKUJĘ książek (III kwartał 2019)
Posiadam Mroczną Bohaterkę
1 tydz. temu
Nie ocenia się książki po okładce, a po tytule można? Najbardziej intrygujące tytuły książek
"Mali nadludzie" - genialny tytuł z pozoru niepozornej książki Romana Tomczyka.
4 tyg. temu
Czytelnicze podsumowanie 2023 roku
Przeczytałam 111 książek: kryminał, sensacja, thriller - 37 książek, 14591 str. literatura obyczajowa , romans - 22 książki- 8152 literatura piękna - 9 książek- 3484 poradniki -3 książki - 849 fantasy, science fiction - 3 książki - 1959 Oraz pojedyncze lub podwójne z działu: klasyka, opowieści dla młodszych dzieci, bajki, poradniki dla rodziców, powieść przygodowa,...
11 tyg. temu
Czytamy w weekend
Moim zdaniem literacki i narracyjny potencjał Harrisa jest zdecydowanie większy, niż zdołał w Monachium pokazać. Wyszło poprawnie, ale i przeciętnie. Ani bez zdegustowania, ani bez zachwytu. Przynajmniej na tle jego historycznej trylogii o Cyceronie, gdzie moim zdaniem Harris "dał czadu". Pozdrawiam! 😃
17 tyg. temu
Czytamy w weekend
i czytam bardzo dobrą książkę   W imię miłości. Opowieść o wielkim uczuciu w najtrudniejszych chwilach W imię miłości. Opowieść o wielkim uczuciu w najtrudniejszych chwilach
18 tyg. temu
Pokazuje 6 z 28