Rogue Royalty

Okładka książki Rogue Royalty Meghan March
Okładka książki Rogue Royalty
Meghan March Wydawnictwo: Red Dress Press Cykl: Trylogia Nieposkromionych (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Trylogia Nieposkromionych (tom 3)
Red Dress Press
2018-05-22
2018-05-22
9781943796106
New Adult powieść erotyczna literatura amerykańska

"𝑴𝒊𝒍𝒐𝒔𝒄 𝒘𝒚𝒓𝒛𝒖𝒕𝒌𝒐𝒘"

𝐑𝐄𝐂𝐄𝐍𝐙𝐉𝐀 "𝐌𝐢𝐥𝐨𝐬𝐜 𝐰𝐲𝐫𝐳𝐮𝐭𝐤𝐨𝐰" - 𝐌𝐞𝐠𝐡𝐚𝐧 𝐌𝐚𝐫𝐜𝐡

[Współpraca ]

Ostatnia część trylogii to zdecydowanie najlepsza część. Trzyma w napięciu, mimo że w trakcie jest dość przewidywalna to zakończenie i tak zaskakuje. Z reguły gdy książki są tak krótkie to akcja dzieje się szybko, bez zbędnych szczegółów i jest po prostu nudno. Jednak nie w przypadku tej trylogii. Cała trylogia zaskakuje w każdym rozdziale. Kiedy skończycie jeden czujecie niedosyt i czytacie ten "ostatni rodział" by zaspokoić swe pragnienie. Dlatego od razu proponuje kupic cała trylogie. Kolejny raz przekonałam się, że autorka ma świetny styl pisania i z chęcią sięgnę po kolejne jej książki.

Ulubiony fragment:
"Zrobiłbym wszystko, żeby chronić tę kobietę. Wszystko."

Ode mnie 9/10.

(#wspolpracareklamowa)

Tytuł: "Miłość wyrzutków"
Autorka: Meghan March
Wydawnictwo: Editio

Temperance opłakuje śmierć brata oraz Kanego. Mężczyzna strzelił do jej brata na lotnisku i sam też został zastrzelony. Kobieta cierpi po stracie bliskich osób i zdrady. Do pionu stawia ją mąż szefowej. Mount nie owija w bawełnę, tylko ostrymi słowami sprawia, że bierze się ona w garść. Postanawia zacząć żyć. Robi listę marzeń, by być znów szczęśliwą. Z jeszcze większą pasją zaczyna tworzyć nowe rzeźby, by zostać sławną artystką. Dostaje ona w spadku po Kane jego kryjówkę. Gdy nabiera siły, by zmierzyć się z przeszłością i pojechać tam odkrywa, całą prawdę. Okazuje się, że nie wszystko jest zakończone. Nadal grozi jej niebezpieczeństwo. Bo nadal żyje Lagarto, a tylko jego śmierć może zakończyć wszystko.

Czy kobieta, będzie szczęśliwa?
Czy uda się im dorwać Lagarto?

Autorka kolejny raz dała nam książkę, którą czyta się z wielkim zapałem. Ciągle się coś dzieje, więc żal przerywać czytanie, choć na chwilę. Aż szkoda, że to już ostatni tom tej serii. Bardzo polecam książkę każdemu, kto lubi wciągające historię z nutką mafii. Mam nadzieję, że też będziecie nią zachwyceni jak ja. Napewno sięgnę po więcej twórczości autorki. Bo bardzo podoba mi się jej styl.

❤️ RECENZJA ❤️

(#wspolpracareklamowa)

Tytuł: "Miłość wyrzutków"
Autorka: Meghan March
Wydawnictwo: Editio

Wciągająca, trzymająca w napięciu. Niczego innego po tej autorce się nie spodziewałam;)

Jest to trzecia część trylogii Nieposkromionych, a zarazem ostatnia.

Historia, która zaczyna się rozpaczą oraz zranionym sercem. Główna bohaterka musi stanąć na nogach i pokazać światu, jaka jest silna. Gdy już tego dokonuje. Okazuje się, że wszystko, co dobrej pory się wydarzyło to nie prawda. Wraz z ukochanym chcą rozwiązać swoje problemy i żyć spokojnie. Przy tym pamiętając, że demony Nowego Orleanu nigdy nie śpią. Temper oddaje się swojej pasji, która sprawia jej wiele radości. Życie kobiety nie może być spokojne. Gdy wydaje się, że wszystko się ułożyło. Znowu się komplikuje.

Czy Temperance uzyska w końcu spokój?
Czy demony Nowego Orleanu zapomną, że istnieje?

Historia opisywana w książce jest bardzo romantyczna. Pokazane tutaj jest, że prawdziwa miłość wszystko zwycięży. Jest to ostatnia część. Wszystkie sekrety zostaną wyjawione. Zakończenie jest tak niespodziewane, że do samego końca możemy się go nie spodziewać. Będę bardzo dobrze wspominać tę książkę. Bardzo polubiłam bohaterów trylogii nieposkromionych. Ciężko mi jest się z nimi rozstać. Polecam tę książkę, a także całą serię. Z całego serca polecam!

Jest to trzecia część trylogii Nieposkromionych, a zarazem ostatnia.

Temperance wierzy, że już teraz wszystko się ułoży, jednak jej świat w jednej chwili rozpada się na kawałki. Kobieta traci dwóch najważniejszych mężczyzn w swoim życiu.

“Równie dobrze sama mogłam pociągnąć za spust. Rafe zmarł przeze mnie. Przyszedł tam ze względu na mnie. Kane mnie okłamał. Wykorzystał mnie. Zdradził.”

Dziewczyna jest zdruzgotana i nadal nie może, pojąć co tak naprawdę się stało.
Ma nadzieję, że pomimo zdrady Kane wróci i wytłumaczy jej to wszystko. Bo choć ona go nienawidzi, jej serce nadal go kocha.
Jednak wystarczyła zwykła koperta, aby jej i tak złamane serce rozsypało się jeszcze bardziej.

“Miłość wyrzutków” to już trzeci i ostatni tom trylogii “Nieposkromionych”. Autorka jak zawsze dała czadu i nie zabrakło tu emocji, zwrotów akcji czy pikanterii.
Choć fabuła jest przewidywalna, to czyta się ją bardzo szybko i przyjemnie. To taka idealna książka na jeden wieczór.
Styl autorki jest bardzo lekki i przyjemny.
Pomimo przewidywalności zakończenie zaskakuje. Szkoda, że to już koniec naszej przygody z bohaterami.
Ale kto wie co szykuje autorka.
Więc jeśli szukacie lekkiej, przyjemnej trylogii to polecam ❣️
Ja spędziłam cudowne chwile z bohaterami.

Dziewczyna jest zdruzgotana i nadal nie może, pojąć...

Świetna cała seria

Świetna cała seria

Ciąg dalszy losów Tempreance potrzebny na już? Wielka niewiadoma, niedowierzanie, sprzeczne emocje i głośne "WTF" na końcu rozdziału? Tak... to zdecydowanie Meghan March. Jest Mistrzynią w tworzeniu cliffhanger dla swoich czytelników za co z jednej strony Ją uwielbiam, a z drugiej... ;)

#miłośćwyrzutków to nic innego jak domknięcie wszystkich wątków z poprzednich tomów. Tempe musi poradzić sobie z utratą dwóch ukochanych jej mężczyzn. Znaleźć w sobie dość siły, by... nie tyle być szczęśliwym, co zacząć znów żyć, odnaleźć się w trudnej rzeczywistości. Żałoba nie ma daty ważności i każdy przechodzi ją na swój sposób. Jedynym pewnikiem w tym czasie są ból, cierpienie i ogromny smutek. Może rzeźbiarstwo okaże się odpowiednim lekiem na całe to zło, które ją spotkało? Może właśnie w ten sposób będzie potrafiła przelać gorycz, niesprawiedliwość i inne emocje, by uporać się ze stratą?

"Znajdziesz w sobie zapas siły, wlejesz stal w kręgosłup i staniesz prosto."

Trzecia część tej trylogii to nic innego jak historia o sile kobiety. Jej wiary w siebie, własne wartości i marzenia po które chce sięgnąć. O uczuciu zdrady, okłamania, wykorzystania. Wielu tajemnicach wiszących w powietrzu, odpowiedzi na pytania, które są tak blisko, a jednocześnie bardzo daleko. O nie marnowaniu czasu na rzeczy, które nie sprawiają nam przyjemności. O sile pieniądza, jego złej mocy związanej z chciwością i potrzebą posiadania więcej niż to konieczne. O ludziach, którzy mają potrzebę zapewnienia nam bezpieczeństwa i sprawiają, że są wszystkim, czego pragniemy. O poszukiwaniu magii w swojej codzienności, drugich szansach, nauki życia w bólu, pięknych wartościach dobra, miłości i lojalności oraz nadziei, a wszystko to okraszone jest wieloma zwrotami akcji.

Ja kolejny raz #piekielniepolecam Nigdy nie ukrywałam, że lubię pióro Autorki, a ta seria znów utwierdziła mnie w przekonaniu, że wyczekiwanie jej kolejnych książek jest prawdziwą przyjemnością. Pełna pasji, namiętności i splot twistów.

❀ʀᴇᴄᴇɴᴢᴊᴀ „ᴍɪᴌᴏśᴄ́ ᴡʏʀᴢᴜᴛᴋᴏ́ᴡ” ᴍᴇɢʜᴀɴ ᴍᴀʀᴄʜ❀

Świat dla Temp się zatrzymał. Myślała, że wszystko jakoś się ułoży. Jej brat będzie bezpieczny, a ona znajdzie szczęście u boku Kane'a. Jednak płatny zabójca musiał ją opuścić, robiąc to dla jej dobra.

Dziewczyna jest zdruzgotana, na własne oczy widzi jak jej ukochany, strzela do jej brata, mimo iż obiecał, że tak naprawdę nie zrobi mu krzywdy, a przyjęcie zlecenia było tylko grą na czas.

Teraz dziewczyna nie czuje nic. Pustka, która ja ogarnia, jest druzgocąca. Minął miesiąc od pogrzebu jej brata. Nie ma teraz nikogo. A jej ukochany skrzywdził ją w niewyobrażalny sposób. Każda myśl teraz o nim powoduje ogromny ból, który ogarnia jej ciało. Nie chcę mieć z nim nic wspólnego.

„ʀᴏ́ᴡ­ɴɪᴇ ᴅᴏ­ʙʀᴢᴇ sᴀᴍᴀ ᴍᴏ­ɢᴌᴀᴍ ᴘᴏ­ᴄɪᴀ̨­ɢɴᴀ̨ᴄ́ ᴢᴀ sᴘᴜsᴛ. ʀᴀғᴇ ᴢᴍᴀʀᴌ ᴘʀᴢᴇ­ᴢᴇ ᴍɴɪᴇ. ᴘʀᴢʏsᴢᴇᴅᴌ ᴛᴀᴍ ᴢᴇ ᴡᴢɢʟᴇ̨­ᴅᴜ ɴᴀ ᴍɴɪᴇ. ᴋᴀɴᴇ ᴍɴɪᴇ ᴏᴋᴌᴀ­ᴍᴀᴌ. ᴡʏ­ᴋᴏ­ʀᴢʏ­sᴛᴀᴌ ᴍɴɪᴇ. ᴢᴅʀᴀ­ᴅᴢɪᴌ”.

Jednak gdzieś tli się w niej nadzieja, że Kane przyjdzie i pomoże jej to wszystko zrozumieć. Wytłumaczy jej, co się tak właściwie stało tego dnia. Nie zostawi jej z tym samej. Bo mimo że ma do niego ogromny żal, to nadal żywi do niego silne uczucia. Jednak widok dwóch umierających osób, które kochała, rozbiło jej serce.

Jej nadzieja rozpada się nagle za pomocą szarej koperty. Jej zawartości, rozbija jej potrzaskane serce jeszcze bardziej.

„—…ᴘᴏ­sɪᴀ­ᴅᴌᴏśᴄ́ ɪ ᴄᴀᴌᴀ ᴊᴇᴊ ᴢᴀ­ᴡᴀʀ­ᴛᴏśᴄ́ sᴛᴀɴᴏᴡɪᴀ̨ ᴏʙᴇᴄ­ɴɪᴇ ᴡʏ­ᴌᴀ̨ᴄᴢ­ɴᴀ̨ ᴡᴌᴀ­sɴᴏśᴄ́ ᴛᴇᴍᴘᴇ­ʀᴀɴ­ᴄᴇ ʀᴀɴ­sᴏᴍ.
[...]
ʟɪsᴛ ᴘᴏ­ᴛᴡɪᴇʀ­ᴅᴢᴀ ᴊᴇsᴢ­ᴄᴢᴇ ᴊᴇᴅᴇɴ ғᴀᴋᴛ, ᴡ ᴋᴛᴏ́ʀʏ ᴅᴏ ᴛᴇᴊ ᴘᴏʀʏ ɴɪᴇ ᴄʜᴄɪᴀ­ᴌᴀᴍ ᴜᴡɪᴇ­ʀᴢʏᴄ́… ʙᴏ ᴊᴇsᴛᴇᴍ ɢᴌᴜ­ᴘɪᴀ.

ᴋᴀɴᴇ ᴊᴜᴢ̇ ɴɪɢᴅʏ ɴɪᴇ ᴡʀᴏ́ᴄɪ.

ᴛᴏ, ᴄᴏ ᴊᴇsᴢ­ᴄᴢᴇ ᴛʟɪᴌᴏ sɪᴇ̨ ᴡᴇ ᴍɴɪᴇ, ᴏsᴛᴀᴛ­ɴɪᴇ ɪsᴋɪᴇʀ­ᴋɪ ɴᴀᴅᴢɪᴇɪ, ᴢ̇ᴇ ᴍᴏᴢ̇ᴇ ᴍʏ­ʟɪ­ᴌᴀᴍ sɪᴇ̨ ᴡ ᴋᴡᴇsᴛɪɪ ᴡsᴢʏsᴛ­ᴋɪᴇ­ɢᴏ, ɢᴀsɴᴀ̨”.

Teraz nie pozostaje jej nic innego jak zapomnieć o mężczyźnie i przestać opłakiwać brata. Temp dalej żyje i nie może zachowywać się tak, jakby to ona, a nie jej brat był 5 metrów pod ziemią.

„ᴄᴢᴀs ᴢᴀ­sᴛᴀ­ɴᴏ­ᴡɪᴄ́ sɪᴇ̨, ᴄᴏ ᴘᴏ­ᴡɪɴ­ɴᴀᴍ ᴅᴀʟᴇᴊ ʀᴏʙɪᴄ́. ɴɪᴇ ᴍᴏɢᴇ̨ ᴡɪᴇᴄᴢ­ɴɪᴇ ᴢ̇ʏᴄ́ ᴡᴇ ᴍɢʟᴇ sᴍᴜᴛ­ᴋᴜ — ʀᴀғᴇ ʙʏᴌʙʏ ɴᴀ ᴍɴɪᴇ ɴᴀ­ᴘʀᴀᴡ­ᴅᴇ̨ ᴡᴋᴜ­ʀᴢᴏ­ɴʏ, ɢᴅʏʙʏ ᴛᴏ ᴡɪ­ᴅᴢɪᴀᴌ”.

ᴊᴇᴅɴᴀᴋ ᴡɪᴇ, ᴢ̇ᴇ ᴛᴏ, ᴄᴏ sɪᴇ̨ ᴊᴇᴊ ᴘʀᴢʏᴅᴀʀᴢʏᴌᴏ, ᴛᴏ ʙʏᴌᴀ ʟᴇᴋᴄᴊᴀ ɴᴀ ᴘʀᴢʏsᴢᴌᴏśᴄ́, ᴢ ᴋᴛᴏ́ʀᴇᴊ ᴡʏᴄɪᴀ̨ɢɴᴇ̨ᴌᴀ ᴡɴɪᴏsᴇᴋ „ɴɪɢᴅʏ ɴɪᴇ ᴜғᴀᴊ ᴘᴌᴀᴛɴᴇᴍᴜ ᴢᴀ­ʙᴏ́ᴊ­ᴄʏ”.

NIGDY NIE UFAJ PŁATNEMU ZABÓJCY...

„ɴᴀᴊ­ʟᴇᴘ­sᴢʏᴍ sᴘᴏ­sᴏ­ʙᴇᴍ, ᴢ̇ᴇʙʏ ᴊᴀ̨ ᴄʜʀᴏ­ɴɪᴄ́, ᴊᴇsᴛ ᴜᴛʀᴢʏᴍʏᴡᴀ­ɴɪᴇ ᴡ ɴɪᴇ­śᴡɪᴀ­ᴅᴏ­ᴍᴏ­śᴄɪ. ᴍᴜsᴢᴇ̨ ᴘᴏ­ᴢᴡᴏ­ʟɪᴄ́, ᴢ̇ᴇʙʏ ᴍɴɪᴇ ᴢɴɪᴇ­ɴᴀ­ᴡɪ­ᴅᴢɪ­ᴌᴀ. ɴɪᴇ ᴍᴏᴢ̇ᴇ ʙʏᴄ́ ᴄɪᴇ­ɴɪᴀ ᴡᴀ̨ᴛ­ᴘʟɪ­ᴡᴏ­śᴄɪ ᴅʟᴀ ᴏsᴏ́ʙ ᴘᴀ­ᴛʀᴢᴀ̨­ᴄʏᴄʜ ᴢ ᴢᴇ­ᴡɴᴀ̨ᴛʀᴢ, ᴢ̇ᴇ ᴛᴏ ᴡsᴢʏsᴛ­ᴋᴏ ᴊᴇsᴛ sᴛᴜ­ᴘʀᴏ­ᴄᴇɴ­ᴛᴏ­ᴡᴏ ᴘʀᴀᴡ­ᴅᴢɪ­ᴡᴇ.

ᴊᴇᴊ sᴍᴜ­ᴛᴇᴋ.

ᴊᴇᴊ ʙᴏ́ʟ.

ᴛᴏ ᴊᴀ̨ ᴢɴɪsᴢ­ᴄᴢʏ. ᴍɴɪᴇ ʀᴏ́ᴡ­ɴɪᴇᴢ̇. ᴀʟᴇ ɴɪᴇ ᴍᴀᴍ ᴡʏ­ʙᴏ­ʀᴜ.

ᴢʀᴏ­ʙɪᴇ̨ ᴡsᴢʏsᴛ­ᴋᴏ, ᴢ̇ᴇʙʏ ᴊᴀ̨ ᴄʜʀᴏ­ɴɪᴄ́.

ɴᴀᴡᴇᴛ ᴜᴍʀᴇ̨ ᴅʟᴀ ɴɪᴇᴊ”.

Końcówka drugiej części sprawiła, że nie mogłam choćby na chwilę odłożyć tej trylogii na bok. Niezwłocznie zabrałam się za trzecia część.

Emocje towarzyszyły mi przeróżne. Od śmiechu kończąc na smutku. Autorka wie jak żonglować naszymi emocjami. Bardzo mi się to podobało. Cała trylogia była dobra, jednak na pewno nie była lepsza niż inne książki Meghan.

Akcja, jak i cała fabuła była przemyślana, ale ma wrażenie, że autorka nie wykorzystała całego jej potencjału. Brakowało mi czegoś w tej książce, jak i poprzednich częściach.

Tak jak pisałam wcześniej w recenzjach, wydarzenia dzieją się bardzo szybko. Można było je jakoś dokładniej rozpisać. Wtedy nie mielibyśmy trzech cienkich książek.

Miałam od początku swoją teorię, odnoście śmierci brata. Było to dość przewidywalne tak samo, jeśli chodzi o śmierć głównego bohatera. Już praktycznie od samego początku wiedziałam, o co będzie chodzić i to trochę odebrało punkty tej książce. Bardzo przewidywalna.

Jednak dobrze się ją czyta, styl pisarski autorki przypadł mi do gustu już w poprzednich książkach i tutaj również jest dobry.

Jeśli ktoś szuka przyjemnej, a zarazem pikantnej trylogii, to ta z pewnością spełni te wymagania.

❀ʀᴇᴄᴇɴᴢᴊᴀ „ᴍɪᴌᴏśᴄ́ ᴡʏʀᴢᴜᴛᴋᴏ́ᴡ” ᴍᴇɢʜᴀɴ ᴍᴀʀᴄʜ❀

Trzeci i ostatni tom serii. Pełen emocji, akcja toczy się bardzo szybko. To zdecydowanie najlepsza część trylogii. Trzyma w napięciu, mimo że w trakcie jest dość przewidywalna to zakończenie i tak zaskakuje. Zostają wyjaśnione wątki z wcześniejszych tomów. Kolejny raz się przekonałam, że autorka ma świetny styl pisania i z chęcią sięgnę po kolejne jej książki.

Pożegnania zazwyczaj są słodko gorzkie, ale czasami to kamień z serca 🙈

Wszystko co kochała Temprence, zniknęło. Jej życie posypało się jak domek z kart i nigdy nie spodziewała by się tego, że osobą która postawi ją do pionu będzie król nowoorleańskiego półświatka. Oprócz słów, które są dla niej jak policzek, daje jej coś więcej, klucze do domu, który zaczęła nazywać swoim, a który teraz wzbudza w niej gniew i nienawiść. Wszystko zmienia się jednak gdy Tempe tak jedzie i znajduje to czego nie mogła się nigdy spodziewać....
Czy możliwe jest zapomnieć o przeszłości kiedy ona non stop o sobie przypomina?

Uff bardzo się cieszę że to już koniec tej serii, bo byłam bliska się poddać .Pisze to z bólem serca, ale strasznie męczyłam tą część. Kryminalny wątek całkiem całkiem, ale wątek romantyczny wyszedł jakoś tak... sztucznie, mdło. On z szorstkiego, bezwzględnego zrobił się mięciutki i uległy, a ona zrobiła się niezdecydowana na cokolwiek i nie potrafiła bez niego podjąć żadnej decyzji. Nawet sceny łóżkowe mnie odpychały🙈 i je omijałam. Szkoda bo lubię March, ale finał serii wyszedł bardzo marnie. Jedyne co mnie lekko zaskoczyło to końcowy płot twist, jednak nawet to nie uratowało tej książki. Dobrze, że March pisze tak krótkie historie 🙈

Pożegnania zazwyczaj są słodko gorzkie, ale czasami to kamień z serca 🙈

• Romans