Iron Princess

Wydawnictwo: Red Dress Press
angielski
tam-iskaayo

New York Times, #1 Wall Street Journal, and USA Today bestselling author, Meghan March, continues the story of her next devastating and damaged anti-hero in Iron Princess. He’s a mystery. An enigma. His very identity is a secret buried beneath layers of deception. He’s also an addiction I can’t shake. An attraction I can’t fight. And then I found out exactly who he is—a man more...

He’s a mystery. An enigma.

His very identity is a secret buried beneath layers of deception.

He’s also an addiction I can’t shake. An attraction I can’t fight.

And then I found out exactly who he is—a man more dangerous than the devil himself.

Now I need him in order to save everything that matters to me.

I have to pull back. Protect myself from the danger that haunts his every step.

Which would be easy . . . if I could stop myself from falling in love with him.

źródło opisu: http://meghanmarch.com/book/iron-princess/

źródło okładki: http://meghanmarch.com/book/iron-princess/

Jasminee | 2018-05-11
Przeczytana: 29 kwietnia 2018

Jest dla mnie zagadką. Wielką niewiadomą jak ENIGMA.
Jego tożsamość jest dobrze ukryta pod warstwą mistyfikacji.
Ale dla mnie jest jak uzależnienie, z którego nie mogą się otrząsnąć, zauroczeniem które tak trudno mi zwalczyć.
I kiedy wpadłam w jego sidła po uszy, okazało się kim naprawdę jest - mężczyzną bardziej niebezpiecznym niż sam diabeł wcielony. Muszę z całych sił chronić się przed mrokiem, który kroczy za nim jak cień.
Ale jak mam uratować swoją duszę kiedy on jest jedynym, który może uratować mnie. W dodatku moje serce wcale nie chce słuchać rozsądku w mojej głowie.

Jeżeli nie przeczytaliście mojej recenzji do pierwszej części tej trylogii "Savage Prince" zapraszam tutaj http://bookmarksbyjasmina.blogspot.com/2018/04/oryginalny-tytu-savage-prince-seria.html

Koniec pierwszej części Savage Prince zostawia nas zawieszonych nad przepaścią tajemnic i zagadek. Królowa suspense'u "każe" nam błagać na kolanach o więcej. Sprawy nieźle się pokomplikowały w życiu Temperance i...