No Game No Life 9 (light novel)

Tłumaczenie: Daniel Trzeciak
Cykl: No Game No Life (light novel) (tom 9) | Seria: No Game No Life (light novel)
Wydawnictwo: Waneko
ノーゲーム・ノーライフ (Nōgēmu Nōraifu)
light novel, fantasy
nata5551

W świecie Disboard, w którym o wszystkim decydują gry, Sorze i Shiro udaje się w końcu pokonać Przedwieczną Boginię. Federacja Elkii stale poszerza swoje granice co rodzi napięcia zarówno na jej terytorium, jak i poza granicami. Producenci „[ ]” odkładają na bok sprawy państwowe i wywieszają na zamku tablicę z napisem „NIECZYNNE”. Cały swój wysiłek wkładają zaś w wykreowanie bogini Horou na...

Producenci „[ ]” odkładają na bok sprawy państwowe i wywieszają na zamku tablicę z napisem „NIECZYNNE”. Cały swój wysiłek wkładają zaś w wykreowanie bogini Horou na idolkę. W tym nieustannie powiększającym się chaosie, nagle rozlega się dźwięk w komórce Sory. To ex-machiny – dziesiąta z szesnastu ras Exceed, ktore niegdyś zakończyły Wielką Wojnę. Gdy jedna z nich, Eizig, pojawia się u Sory osobiście, oznajmia mu:

Tak bardzo chciałem cię spotkać, ukochany Spielerze. A teraz oddaj się mej miłości.

Czyżby najnowsza historia miała przeczekać jedną turę?!

źródło opisu: http://waneko.pl/nasze-mangi/?manga_id=143&tom_id=9

źródło okładki: http://waneko.pl/nasze-mangi/?manga_id=143&tom_id=9