Wielkie Wrota

Tłumaczenie: Anna Marciniakówna
Cykl: Saga o Królestwie Światła (tom 1)
Wydawnictwo: Pol-Nordica
Bak portene
fantastyka
Ananasek

Rodzina czarnoksiężnika Móriego wraz z przyjaciółmi przekroczyła wreszcie tajemnicze Wrota. Nikt nie wiedział jednak, co ich czeka po tamtej stronie.
Na szczęście ani Tiril, ani nikt z jej bliskich nie zauważył, że w ostatniej chwili doszło do straszliwej katastrofy, w wyniku której czarnoksiężnik i jego najstarszy syn nie zdążyli przejść przez Wrota…

chomiki204 | 2015-01-09

W Sadze o Królestwie Światła (w sumie 20 tomów) spotykamy część bohaterów poznanych w Sadze o Ludziach Lodu i Sadze o Czarnoksiężniku. Opowieść nieco przesłodzona, ale dla fanów Margit Sandemo stanowi piękne zamknięcie sagowej przygody.
Dobro i miłość zawsze zwycięża! :)

Kotkad | 2014-01-14
Przeczytana: 2011 rok

Po sadze o czarnoksiężniku przyszedł czas na sagę o królestwie światła. Ta saga łączy część bohaterów sagi o ludziach lodu z bohaterami sagi o czarnoksiężniku jednak mam wrażenie że im więcej czytania tej autorki tym dla mnie nudniej a może przesyt. Nie mniej lektura lekka i dosyć przyjemna. Pojawia się też trochę nierealnych i magicznych istot, nie skupiamy się tu na zakonach i czarnoksiężnikach ale mamy elfy i inne magiczne istoty

Ania | 2010-05-31

"Saga o Królestwie Światła" to świetna opowieść. ;) Spotkałam tam moich ulubionych bohaterów z "Sagi o Ludziach Lodu" i "Sagi o Czarnoksiężniku" pojawiły się też cudowne nowe postacie, które miło mnie zaskoczyły ;D Tajemniczy Obcy, Lemuryjczycy i wiele innych fascynujących stworzeń ;DD

AgaK78 | 2011-12-27
Przeczytana: 26 grudnia 2011

Zaczynam czytanie kolejnej Sagi, wcześniej przeczytałam Sagę o Ludziach Lodu i Sagę o Czarnoskiężniku, a teraz mam nadzieję poznać dalsze losy ulubionych bohaterów z obu Sag. Tom 1 Wielkie Wrota w porządku mam nadzieje, że w kolejnych tomach akcja coraz bardziej będzie się rozkręcać :)

isabel-35 | 2013-01-21
Przeczytana: 2012 rok

no fajnie ze jest taki pozaswiat w naszym swiecie

Mashe | 2014-05-27
Na półkach: Przeczytane, Margit Sandemo

Saga o Królestwie Światła - Tom 1

Irena | 2010-06-12

Saga o Królestwie Światła tom 01

MoNiKa | 2016-05-13
Przeczytana: 13 maja 2016

Chętnie kupię całą sagę :)

voyager1975 | 2011-07-22

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

dobra

Vivan | 2012-12-28