Wichrowe opowieści

8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
9788381191623
poezja
Aneta

W moich wierszach opisuję rymami- życie to dobre i to złe. Czasem się z niego naśmiewam i krytykuję głupotę, śmieszność w której jest zawarte również moje życie. Bo często człowiek uczy się na własnych błędach. Nie mogę się pogodzić ze złym traktowaniem i bestialstwem człowieka nad słabszymi ludźmi i zwierzętami, którzy bezgranicznie nas kochają i ufają nam. – Barbara Wrzesińska

źródło opisu: http://www.psychoskok.pl/produkt/wichrowe-opowiesci

źródło okładki: http://www.psychoskok.pl/produkt/wichrowe-opowiesci

lenka79 | 2018-05-31
Przeczytana: 31 maja 2018

Polecam znakomite wiersze, w których autorka zawarła przemyślenia dotyczące życia oraz jego dobrych i złych stron. Można zauważyć umiłowanie koni przez autorkę. Tomik czytałam stopniowo, nie byłam w stanie zasiąść i w jeden dzień przeczytać wszystko. Wolałam dawkować sobie emocje i przemyślenia. Jedyne co mi przeszkadzało to pojawiający się niekiedy wulgarny język, ale ogólnie książka na plus. Dodatkowym atutem są śliczne obrazy córki autorki oraz kilka zdjęć z prywatnego archiwum.

Hania | 2018-04-19
Aneta | 2018-04-16