Trigger

Okładka książki Trigger J.L. Drake
Okładka książki Trigger
J.L. Drake Wydawnictwo: Limitless Publishing LLC Cykl: Devil's Reach (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Devil's Reach (tom 1)
Limitless Publishing LLC
2017-05-16
2017-05-16

2051

Na półkach: , , , , , ,

"Nie można zepsuć czegoś, co już jest zepsute, Trigger."
Jestem uzależniona od twardych motocyklistów, zwłaszcza zepsutych, a Trigger był po prostu zbyt kuszący, by się oprzeć. Więc zaryzykowałam i zagłębiłam się w Devil's Reach MC.
Nic dziwnego, że Trigger uważa się za pomiot szatana. Musiałabym się z nim zgodzić, jeśli chodzi o jego ojca. I muszę też zgodzić się, że ciemność jest dla niego domem, nigdy nie znał niczego innego. Kiedy wkracza w jego życie Tess, sama jej obecność oświetla jego ciemność i uspokaja jego demony. Ostrzega ją: „Nie jestem twoim Księciem z bajki, Tess. Nie zostałem taki stworzony”. Wie, że jest zagrożona, jeśli jego wrogowie zdadzą sobie sprawę z jej obecności. Ale czy może pozwolić jej odejść, nawet jeśli to jest dla jej własnego dobra?
Tess widzi jego ciemność i rozpoznaje jego demony, nie boi się go, a z czasem zakochuje. Sama ucieka przed swoją przeszłością i każdego dnia żyje w strachu, że zostanie odnaleziona. Kiedy Tess dołącza do swojego najlepszego przyjaciela Matta aka Brick, który jest VP Triggera w Santa Monica, wkracza w zupełnie nowy świat.
Ta książka jest mroczna, szorstka, surowa i prawdziwa. Autorka nie wstydzi się wyłożyć tego wszystkiego dla swoich czytelników i zabiera cię na przejażdżkę, która będzie rezonować długo po przeczytaniu ostatniej strony, ale ja nie planuję czekać, przechodzę prosto do Demonów.

"Nie można zepsuć czegoś, co już jest zepsute, Trigger."

• Ale jeszcze nie ma tłumaczeń... ;(
  • Dark