Biomechanika Inżynierska - zagadnienia wybrane

Okładka książki Biomechanika Inżynierska - zagadnienia wybrane Romuald Będziński
Okładka książki Biomechanika Inżynierska - zagadnienia wybrane
Romuald Będziński Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Politechniki Wrocławskiej technika
technika
Biomechanika Inżynierska - zagadnienia wybrane
Oficyna Wydawnicza Politechniki Wrocławskiej
1997-01-01
1997-01-01

Okładka książki Biomechanika i inżynieria rehabilitacyjna Romuald Będziński, Krzysztof Kędzior, Jerzy Kiwerski, Adam Morecki, Konstanty Skalski, Andrzej Wall, Andrzej Wit
Biomechanika i... Romuald Będziński,&...

Książkę tą przeczytałem ze względu na to, że obecnie piszę pracę dyplomową na temat związany z biomechaniką. Napisana jest ona językiem mocno technicznym, przez co staje się ciężka do zrozumienia dla czytelnika spoza branży technicznej, jednak ja osobiście jako student 3 roku, z całą pewnością skorzystałem na przeczytaniu tej pozycji. Nie tylko ze względu na temat mojej pracy, ale również na zainteresowanie sportem (w książce jest sporo informacji nt. biomechaniki kręgosłupa oraz poszczególnych stawów, jak i szeroki opis metod badań biomechanicznych).

Dodaj cytat z książki Biomechanika Inżynierska - zagadnienia wybrane