Płynąc ku przeznaczeniu

Wydawnictwo: Dlaczemu
werka777

Tam, gdzie znikają maski, triumfuje prawda. A prawda może zrodzić miłość. I może też zabić… Skromna studentka, Dominika, wyjeżdża na pierwsze, zagraniczne wakacje. Hiszpania do której jedzie z serdecznymi przyjaciółkami, zmieni jej życie na zawsze.To właśnie tam poznaje pracującego w hotelu, polskiego ratownika. Dawid przyjechał do Calelli w celach zarobkowych. Nie pierwszy już i nie...

Tam, gdzie znikają maski, triumfuje prawda.
A prawda może zrodzić miłość.
I może też zabić…

Dawid przyjechał do Calelli w celach zarobkowych. Nie pierwszy już i nie ostatni raz. Oczekujący od losu spontanicznych przygód nie planuje miłości, bo wiedziony doświadczeniem boi się kochać. Pewny siebie, opryskliwy, egoistyczny. Czy to tylko pozory?

Powieść o miłości, przyjaźni i przeznaczeniu.
O tym, że największe mroki kryją się tam, gdzie nikt ich nie szuka.

źródło opisu: http://sklep1721051.home.pl/pl/p/Plynac-ku-przeznaczeniu-/95

źródło okładki: http://sklep1721051.home.pl/pl/p/Plynac-ku-przeznaczeniu-/95