Uśmiechnij się do mnie

Wydawnictwo: Dango
こっち向いて笑って [Kocchi Muite Waratte]
komiksy
Alderamin

Asano pracuje dorywczo w barze. Pewnego dnia Kakei, niezbyt towarzyski przystojniak, wyznaje mu miłość, wprawiając go przy tym w niezłe zakłopotanie. Jednak po tym wyznaniu nic się nie zmienia i Kakei zachowuje się tak, jakby stracił jakiekolwiek zainteresowanie. Asano powoli staje się coraz bardziej świadomy uczuć, pojawiających się w jego sercu. Miłość, która zaczęła się od wyznania. Miłość,...

Miłość, która zaczęła się od wyznania.
Miłość, która powoli zbliża serca dwóch ludzi.

źródło opisu: https://wydawnictwo-dango.pl

źródło okładki: https://wydawnictwo-dango.pl

Anezka | 2019-04-23
Na półkach: Przeczytane, Manga, Wymienione, 2019
Przeczytana: 23 kwietnia 2019

Trochę ta manga przynudzała, końcówka była w miarę ciekawa i odwrotna do zamierzonej.

silwana | 2019-01-01

Mangę można przeczytać, ale nie wzbudza ona jakiś większych emocji.

Julia | 2018-05-03
Na półkach: Przeczytane, (M) Posiadam
Przeczytana: 02 maja 2018

,,[...] Zdarzały się drobne, prawie że codzienne sytuacje, które sprawiały, że wybuchałam śmiechem. Nie wiem, czym spowodowana była ta reakcja, jednak kiedy czytałam Uśmiechnij się do mnie robiło mi się jakoś cieplej na sercu. Przyjemnie było czytać o nieśmiałym Kakeiu, który wciąż liczył, że jego uczucia zostaną odwzajemnione i o Asano, który powoli przekonywał się do nowych doświadczeń. [...]

Reszta recenzji na moim blogu: