Nela na wyspie rajskich ptaków

Cykl: Nela mała reporterka (tom 10) | Seria: Podróże Neli
Wydawnictwo: National Geographic
Nela, podróże
przygodowa
Ag2S

"Cześć! Nazywam się Nela, mam 12 lat, a to jest moja dziesiąta książka. Zabiorę cię w niej na odkrywanie pewnego odległego lądu… hm… tak dokładniej to wyspy, która znajduje się na końcu świata – tam, gdzie z jednej strony zaczyna się, a z drugiej kończy Ocean Spokojny. Mam na myśli Papuę-Nową Gwineę J – niezbadany do końca teren, gdzie żyją setki plemion, a naukowcy cały czas odkrywają nowe...

"Cześć!
Nazywam się Nela, mam 12 lat, a to jest moja dziesiąta książka.

Zabiorę cię w niej na odkrywanie pewnego odległego lądu… hm… tak dokładniej to wyspy, która znajduje się na końcu świata – tam, gdzie z jednej strony zaczyna się, a z drugiej kończy Ocean Spokojny. Mam na myśli Papuę-Nową Gwineę J – niezbadany do końca teren, gdzie żyją setki plemion, a naukowcy cały czas odkrywają nowe gatunki zwierząt!

My też poprowadzimy ekspedycję badawczą! Będziemy szukać kangurów nadrzewnych, czyli takich, które żyją na drzewach, oraz niesamowitych rajskich ptaków, których śpiew słychać z serca dżungli. Będziemy eksplorować nie tylko ląd, ale i papuaską rafę, która jest jedną z najlepiej zachowanych raf na świecie!

Wyruszaj ze mną na poszukiwania endemicznych zwierząt, mam nadzieję, że dołączysz do mojej wyprawy badawczej J. Pakuj się i wyruszamy!"
Nela

W tej książce znajdziesz dużo dodatkowych treści multimedialnych poukrywanych w tajnych kodach!

źródło opisu: materiały wydawnictwa

źródło okładki: materiały wydawnictwa