Zobaczcie, jak Ona nas kocha. 50 objawień Matki Bożej potwierdzonych przez Kościół

Wydawnictwo: Esprit
religia
rustlingpines

- Kiedy i komu po raz pierwszy objawiła się Matka Boża? - Czy niegdyś każde zjawienie się Matki Bożej było uznawane w Kościele za prawdziwe? - Kim byli i są widzący, co dzieje się z nimi po ustaniu wizji? - Dlaczego Maryja przekazuje swoje orędzia nieustannie i w tak wielu miejscach? - Czy częstsze występowanie objawień w ostatnich wiekach świadczy o zbliżającym się powtórnym przyjściu...

- Kiedy i komu po raz pierwszy objawiła się Matka Boża?

- Kim byli i są widzący, co dzieje się z nimi po ustaniu wizji?

- Dlaczego Maryja przekazuje swoje orędzia nieustannie i w tak wielu miejscach?

- Czy częstsze występowanie objawień w ostatnich wiekach świadczy o zbliżającym się powtórnym przyjściu Chrystusa na ziemię?

Joan Carroll Cruz to znana pisarka i dziennikarka religijna, autorka wielu bestsellerów, takich jak: Cuda Eucharystyczne, Niezniszczalni czy Modlitwy prosto z nieba.

Tym razem podjęła temat objawień Matki Bożej. Jak zwykle czyni to w sposób niezwykle kompetentny i interesujący. Autorka opisuje 50 objawień maryjnych, które zostały oficjalnie zaaprobowane przez Kościół. Interesują ją zarówno objawienia najbardziej znane, jak te w Guadalupe, Fatimie czy Lourdes, jak również mniej znane, np. w Aylesford w Anglii czy Dong Lu w Chinach, i wreszcie najnowsze – np. w Asjut w Kairze w 2009 r. Badając każde z nich, autorka sięga do źródeł, archiwów parafialnych i klasztornych, świadków, wywiadów, oficjalnych dokumentów Kościoła; stara się dotrzeć do faktów i oczyścić je z elementów legendarnych. Dzięki dociekaniom Joan Carroll Cruz w całej pełni oglądamy prawdę tych wydarzeń, a także ich aktualność i ponadczasowość. Po lekturze zawartych w tej książce opisów wizji bez wątpienia zgodzicie się ze mną i wyrażając swą wdzięczność i radość, ze szczerym westchnieniem powtórzycie moje słowa:

- Zobaczcie, jak Ona nas kocha!

źródło opisu: Wydawnictwo Esprit

źródło okładki: Wydawnictwo Esprit