Zakochani w kuchni. Książka kucharska dla nowożeńców

Wydawnictwo: Wedding Fairy Press
Zakochani w kuchni. Książka kucharska dla nowożeńców
kejkej

Zakochani w kuchni to książka kucharska idealna dla osób rozpoczynających nowy etap, jakim jest wspólne życie z ukochaną osobą. Nasza książka podzielona jest na rozdziały odpowiadające konkretnym sytuacjom i wyzwaniom, którym stawiamy czoło na nowej drodze życia - od przygotowywania śniadań ukochanej osobie, poprzez szykowanie lunchów do pracy i dań na co dzień, organizowanie obiadów dla całej rodziny i spotkań z przyjaciółmi, po przyrządzanie romantycznych kolacji we dwoje, deserów oraz drinków. Zakochani w kuchni to jednak przede wszystkim książka, która ułatwi nowożeńcom pierwsze kuchenne zmagania i, wraz z rozpoczęciem nowego rozdziału życia, rozbudzi w nich radość płynącą ze wspólnego gotowania i smakowania.

źródło opisu: zakochaniwkuchni.pl

źródło okładki: zakochaniwkuchni.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!