Kicia Kocia i Nunuś. Na spacerze

Cykl: Kicia Kocia i Nunuś (tom 3)
Wydawnictwo: Media Rodzina
Paulina

Kicia Kocia zabiera braciszka na przechadzkę. Jaki ciekawy jest świat! Nunuś jest bardzo spostrzegawczy, widzi auta, bawiące się dzieci, psa i huśtawkę. O wszystkim opowiada i ze wszystkiego się cieszy.

źródło opisu: https://mediarodzina.pl/prod/1456/Kicia-Kocia-i-Nunus--Na-spacerze

źródło okładki: https://mediarodzina.pl/prod/1456/Kicia-Kocia-i-Nunus--Na-spacerze

książek: 1909
palalela | 2019-04-16
Na półkach: Przeczytane, Dziecionkowe
Przeczytana: 16 kwietnia 2019

dobwy spacer nie jest zły i tyle można na nim zobaczyć! :)

Wisienka | 2018-03-24

Kicia kocia to fantastyczna seria dla najmłodszych. Ta akurat jest w twardej wersji dla najmłodszych. czytamy ja razem ze starszą i młodsza córka. Obie ją uwielbiają. A starsza pociecha chce być jak Kicia Kocia opiekuńcza dla młodszego rodzeństwa.