Dyskusje o książce Psikus

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Czytamy w weekend
Przeczytane: znakomita Ściana  - z serii: „Po nieznanej apokalipsie na świecie pozostał tylko jeden człowiek”  oraz wstrząsający Biały głód Czytany: poetycki jak zawsze Tabucchi Robi się coraz później. Powieść w formie listów
11 tyg. temu
Czytamy w weekend
A ja mogę jeszcze dodać, że "Drzewo życia" w formie e-booka jest udostępnione do przeczytania nieodpłatnie na stronie łódzkiego Centrum Dialogu, w ramach obchodów roku Chavy Rosenfarb. Można też sobie pobrać pdfa na dowolne urządzenie.  Nie ma wymówek, nic tylko czytać :D
18 tyg. temu
Aż się skuszę :-)
Czytamy w weekend
Majowe wyzwanie zaliczone:  Pierwsza osoba liczby pojedynczej Pierwsza osoba...  Ostatnie życzenie Ostatnie życzenie
Czytamy w weekend
Zgadza się, zarzucono jej brak miłości do narodu żydowskiego, pokazując niegodne zachowania samych Żydów. Wzbudziła najwięcej kontrowersji w Izraelu, dopiero w 2000 roku przetłumaczono tę książkę na hebrajski.
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (SIERPIEŃ 2020)
Wymienię książki (istnieje możliwość wymiany 2 za 1 lub 3 za 1).  Masa o kobietach polskiej mafii  Manwhore  W otchłani  Alive/Żywi  Alight/Rozpaleni  Twoim śladem  I że cię nie opuszczę
3 lata temu
Pokazuje 6 z 17