Obsesja

Okładka książki Obsesja Helen Hardt
Okładka książki Obsesja
Helen Hardt Wydawnictwo: Edipresse Cykl: Saga braci Steelów (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Saga braci Steelów (tom 2)
Obsession
Edipresse
2018-06-20
2018-06-20
Lola Borecka
ranczo kowboj pożądanie uczucia przyjaźń pocieszenie trauma namiętność sekrety miłość

świetna żałuję że nie tłumaczą kontynuacji

świetna żałuję że nie tłumaczą kontynuacji

Ponownie mam ten sam problem z oceną... Wątek kryminalny i przeszłość Talona jest bardzo interesujący, ale sceny erotyczne potrafią zepsuć wszystko, są napisane lub przetłumaczone tak okropnym językiem że głowa boli...

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Wątek ciekawie się rozwija ..

Wątek ciekawie się rozwija ..

Jestem po 2 cz. Książki, cóż moge powiedzieć najbardziej interesuje mnie wątek kryminalny, ale co się czegoś dowiadujemy ciekawego to książka się kończy a potem znów rozciągnięta jest historia niemiłosiernie z przeplatanymi scenami seksu. Zaczyna mi się to kojarzyć z jakimś serialem który nie ma za ciekawej treści ale zaskoczy nas zawsze końcówka i dlatego sięgamy po następna ehhhh

Śledztwo Jade zaczyna się rozwijać i przybiera nieoczekiwany kierunek. Mur Talona pęka może to będzie ratunek dla całej rodziny.Polecam

Tak jak pierwsza część ta również trzyma w napięciu do samego końca. Jest to bardzo wciągająca powieść erotyczno-romantyczna z wątkiem kryminalnym, daje to bardzo dobre połączenie w dobrze napisanej książce. Bohaterów powieści połączyła silna namiętność, która przerodziła się w prawdziwe uczucie. Obydwoje muszą podjąć walkę o pozostanie razem i pokonanie wszystkich przeszkód. Postać Talona nadaje powieści dużo emocji, to co go spotkało w dzieciństwie nie jednego czytelnika przerazi i mocno wstrząśnie. Autorka w tej części przedstawia wiele faktów z jego dzieciństwa oraz pobytu w wojsku, ułatwia to czytelnikowi lepiej zrozumieć jego obecne zachowanie. To wszystko skłania czytelnika do refleksji nad życiem, nad tym, jak mocny wpływ na dorosłe życie mają złe wydarzenia, które spotykają nas w dzieciństwie. Książka trzyma w napięciu od pierwszych stron akcji. Napisana jest z perspektywy obojga bohaterów, przez co znamy ich punkt widzenia. Coraz więcej wspomnień wypływa na powierzchnię. Człowiek pochłania kartkę za kartką nie mogąc się doczekać co wydarzy się dalej, a intryga się zagęszcza. talon pragnie spędzić resztę życia z Jade ale dobrze wie, że dopóki nie upora się ze swoją przeszłością nie będzie to możliwe. Talon zmienia się dzięki uczuciu jakie połączyło go z Jade, staje się bardziej otwarty i chętny do rozmów ze swoją rodziną. Autorka bardzo dobrze dopracowała zakończenie, które bardzo zaskakuje i sprawia, że kolejną część koniecznie trzeba przeczytać by poznać wyjaśnienie wszystkich tajemnic. Czy uda się Talonowi znaleźć wszystkich swoich oprawców, ile jeszcze sekretów skrywa rodzina Steelów?

Obsesja” od Helen Hardt to drugi tom Sagi Braci Steelów. Znajdziemy w niej zarówno wątki erotyczne, jak i kryminalne które autorka małymi kroczkami odkrywa przed czytelnikiem.

Jade i Talon to główni bohaterowie tej książki. Dziewczyna zostaje poproszona o opuszczenie domu Steelów przez swojego byłego narzeczonego, czyli Talona. Znajduje sobie mieszkanie i wyprowadza się od Steelów. Jej najlepsza koleżanka a siostra Talona swoim sprytem powoduje, że dziewczyna często u nich bywa i widuje się z chłopakiem. Obydwoje kochają się bardzo mocno. Autorka, pokazuje nam tę namiętność i pożądanie jaka jest między nimi w opisach scen erotycznych, które nadal trwają pomiędzy Jade i Talonem pomimo rozstania. Talon w wieku 10 lat przeżył piekło które zgotowali mu trzej nieznani mężczyzni , ukrywa je przed dziewczyną i swoją siostrą. Czy upora się z tymi demonami ? Czy poprosi o pomoc, aby zmierzyć się z przeszłością ?

Książka jest ciekawa, wciągająca i kończy się w takim momencie, że muszę iść po trzeci tom do biblioteki, żeby zobaczyć co będzie dalej.

Kiepskie

Kiepskie

Ta seria byłaby ok, bo problem głównego bohatera całkiem ciekawy, ale te opisy scen erotycznych słabe

Polecam świetna

Polecam świetna