Przejście przez pustynię apostazji

Wydawnictwo: Wydawnictwo ANTYK Marcin Dybowski
religia
Łukasz Kuć

Ze wstępu: "W czasach dzisiejszych żyjemy na prawdziwej duchowej pustyni. Pustynia ta jest trudna do przebycia, niewiele bowiem znaleźć można na niej pokarmu, ze wszystkich zaś stron czyhają na nasze dusze najprzeróżniejsze zagrożenia. Pomijając nawet kwestię różnorakich pokus, wiele elementów współczesnej cywilizacji jest wobec chrześcijaństwa zdecydowanie wrogich. Jak stwierdza na kartach niniejszej książki Malachi Martin, w Ameryce religia została całkowicie wyparta ze sfery publicznej.

źródło opisu: Wydawnictwo ANTYK Marcin Dybowski, 2016

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!