Duchowość świętych. Praktyczne wskazówki na drodze życia wewnętrznego

Wydawnictwo: Wydawnictwo AA
religia
rustlingpines

Wielu ludzi żywi autentyczne pragnienie wejścia na ścieżkę głębszego życia duchowego, jednak nie wie, jakie kroki podjąć, od czego zacząć, według jakiego planu postępować. A kiedy już udaje się postawić pierwsze kroki i wypłynąć na duchową głębię, pojawiają się problemy i zniechęcenie - pomimo, że bardzo się staramy i czynimy wszystko, co w naszej mocy, aby wiernie iść za Chrystusem. Szczere pragnienie i wytrwała praca nad sobą okazują się niewystarczające. Co robić? Jak wejść na drogę doskonałości i jak nie poddawać się zniechęceniu, wspinając się wciąż wyżej? Na takie pytania odpowiada ta książka, oparta na doświadczeniach świętych, którzy tę drogę przebyli: św. Tomasza z Akwinu, św. Teresy z Avila i św. Jana od Krzyża.

źródło opisu: Wydawnictwo AA

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!