Pieskie życie. Świat z psiego punktu widzenia

Tłumaczenie: Jerzy Majszczyk
Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
6 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Being a Dog
poradnik, pies
poradniki
lulusiowa

Spójrz na świat oczami swojego psa Jak to jest być psem? Co go cieszy, a co martwi? Czego się boi? Jak postrzega ludzi? Jak sobie radzi ze stresem? Ta książka uświadomi ci, jak postrzega świat twój pies, dzięki czemu będziesz mógł zrozumieć, co tak naprawdę oznacza bycie psem we współczesnym zabieganym i skomplikowanym świecie. „Pieskie życie” to nie tylko sprawa biologii, lecz zawiła...

Spójrz na świat oczami swojego psa

Jak to jest być psem?
Co go cieszy, a co martwi?
Czego się boi?
Jak postrzega ludzi?
Jak sobie radzi ze stresem?

Ta książka uświadomi ci, jak postrzega świat twój pies, dzięki czemu będziesz mógł zrozumieć, co tak naprawdę oznacza bycie psem we współczesnym zabieganym i skomplikowanym świecie. „Pieskie życie” to nie tylko sprawa biologii, lecz zawiła mieszanka genetyki, wychowania, cech zewnętrznych i temperamentu, a więc rzecz niezwykle dynamiczna, złożona i podlegająca zmianom.

źródło opisu: http://www.wydawnictwoolesiejuk.pl/katalog/569618/

źródło okładki: http://www.wydawnictwoolesiejuk.pl/katalog/569618/

melodia8 | 2018-07-12
Przeczytana: 12 lipca 2018

Zakupiłam książke, bo rok temu stałam się posiadaczką własnego pieska. Przeglądając ją w sklepie spodobało mi się, że jest ona napisana w sposób naukowy ale zrozumiały dla przeciętnego Kowalskiego. Kilka rzeczy bardzo mi pomogło zrozumieć w jaki sposób myśli mój pies. Polecam wszystkim opiekunom czworonożnych przyjaciół!