Wielki atlas zaginionych skarbów

Wydawnictwo: ZPR Media S.A.
skarb, tajemnica
Aleksander

"Wielki Atlas zaginionych skarbów” to książka dla fascynatów poszukiwania skarbów, ale też dla czytelników pasjonujących się historią. Album zgłębia tajemnice wielkich fortun, które w dziwnych okolicznościach zaginęły i których dotąd nie udało się odnaleźć. Książka opisuje te najbardziej sławne skarby – jak Bursztynowa Komnata i Złoty Pociąg, ale też skarby mniej znane, za którymi ciągnie się niezwykła historia.

źródło opisu: http://sklep.grupazpr.pl

źródło okładki: http://sklep.grupazpr.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!