Kanaan

Cykl: Wojownicy Kanaan (tom 1)
Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Aspra
powieść fantasy

Kanaan to powieść fantasy [...]. Jej akcja toczy się w zaczarowanym mieście Ov na pustyni Negev, ale także w Tel Awiwie, Warszawie, Wrocławiu i innych miejscach. Bohaterami powieści jest grupa młodych, pełnych entuzjazmu ludzi, których rodowód wywodzi się ze starożytnej krainy Kanaan. Wywołuje to określone reperkusje zarówno dla nich, jak i dla Polski i Izraela, dla całego świata. Każe też pytać o sens naszego istnienia na Ziemi, co jest przeznaczeniem ludzkości.

źródło opisu: IV str. okładki

źródło okładki: http://www.aspra.pl/katalog-wydawniczy/book/681

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!