Książka Roku 2018

Nigdy nie jest za późno

Wydawnictwo: Zwierciadło
9788381320207
ból, cierpienie, akceptacja, siła, los, życie
poradniki
Bezimienna

Nigdy nie jest za późno. Jak czerpać siłę z przeciwności losu. Trudne chwile zdarzają się w życiu każdego człowieka. Najważniejsze jest, by umieć czerpać z nich siłę i stawiać czoła przeciwnościom, które niesie ze sobą życie. Nigdy nie jest za późno to książka Pemy Chördön, światowej sławy buddystki, którą pokochały gwiazdy Hollywood. Co zrobić, gdy dotyka nas strach, niepokój i ból? Gdy...

Nigdy nie jest za późno. Jak czerpać siłę z przeciwności losu.

Co zrobić, gdy dotyka nas strach, niepokój i ból? Gdy nasz bezpieczny świat się rozpada? Pema Chördön przekonuje, że nigdy nie jest późno, aby przekształcić bolesne przeżycia w coś dobrego i wartościowego. Autorka, dzieląc się własnymi doświadczeniami, uczy jak zaakceptować cierpienie, zamiast od niego uciekać. Przypomina, że prawdziwym źródłem szczęścia jesteśmy my sami.

Z Nigdy nie jest za późno nauczysz się, m.in.:

· metod pracy z przeciwnościami losu,

· wykorzystania trudnych i bolesnych przeżyć do kształtowania wewnętrznej mądrości i odwagi,

· niwelowania szkodliwych schematów zachowań.

Dzięki cieszącej się od lat niesłabnącą popularnością książce Pemy Chördön tysiące osób na całym świecie zwycięsko przeszło przez ciężkie chwile. Polecana jest przez wiele gwiazd, m.in. Oprah Winfrey, Gwyneth Paltrow, Jeffa Bridgesa oraz Marianne Faithfull.

Droga wojownika polega na troskliwej i pełnej współczucia obserwacji siebie, także w chwilach, gdy niezależnie od naszej woli twardnieje nam serce z powodu żalu, goryczy lub słusznego oburzenia.

Pema Chördön

Nigdy nie jest za późno to książka, która uświadamia, że najwięcej dowiadujemy się o sobie w najtrudniejszych momentach naszego życia.
Oprah Winfrey

Pema Chodron bardzo mi pomogła. Jest uczennicą Czogjama Trungpy Rinpocze, który był guru Allena Ginsberga, a to właśnie Allen nauczył mnie medytacji oraz wielu innych mądrości buddyzmu.

Marianne Faithfull

źródło opisu: http://ksiegarnia.zwierciadlo.pl/nigdy-nie-jest-za-pozno.html

źródło okładki: http://ksiegarnia.zwierciadlo.pl/nigdy-nie-jest-za-pozno.html

Falbala | 2018-06-19

Uwielbiam Peme Chodron i czytam wszystko co Pema napisze. Te książkę przeczytałam jeszcze raz. Czy może być lepsza rekomendacja? Jeśli nie interesuje cie rozwój duchowy, masz alergie na filozofie buddyjska i marzysz o życiu wielkiego hedona... ta książka nie jest dla ciebie.

redtrouble | 2019-02-19
Przeczytana: 19 lutego 2019