Zasady wywierania wpływu na ludzi. Szkoła Cialdiniego. Kurs video

Wydawnictwo: Videopoint
9788328319417
LubimyCzytać

Zostań najbardziej wpływowym człowiekiem roku Stosuj w praktyce najskuteczniejsze reguły perswazji i negocjacji. Naucz się skutecznie bronić przed manipulacją. Udowodnij, że nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych do osiągnięcia. Ten program pomoże menedżerom podejmować lepsze decyzje i mądrze korzystać z narzędzi wpływu... Robert Cialdini zainspirował mnie bardziej niż jakikolwiek inny...

Zostań najbardziej wpływowym człowiekiem roku

Stosuj w praktyce najskuteczniejsze reguły perswazji i negocjacji.
Naucz się skutecznie bronić przed manipulacją.
Udowodnij, że nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych do osiągnięcia.

Ten program pomoże menedżerom podejmować lepsze decyzje i mądrze korzystać z narzędzi wpływu... Robert Cialdini zainspirował mnie bardziej niż jakikolwiek inny naukowiec.

Charles T. Munger, wiceprezes Berkshire Hathaway, Inc.

Dyskretny urok psychologii
Prywatnie, zawodowo, na co dzień i od święta — codziennie wywieramy na kogoś wpływ albo sami stajemy się celem czyjejś manipulacji. Metody oddziaływania na innych ludzi są zadziwiająco proste i niepokojąco skuteczne. To tajemna broń wszystkich marketerów, handlowców, twórców reklam, a także naszych najbliższych krewnych. Jeśli została użyta umiejętnie, możesz nagle odkryć, że kupiłeś towar, który zupełnie nie jest Ci potrzebny, albo poparłeś akcję, do której wcale nie jesteś przekonany. Na szczęście każdy kij ma dwa końce — jeśli chwycisz za ten właściwy, sam możesz poznać zasady gry, które skutecznie zmienią bieg Twojej kariery zawodowej, a może także życia osobistego.

Rozległa wiedza naukowa z zakresu psychologii wpływu przyniosła dr. Robertowi Cialdiniemu międzynarodową sławę eksperta. Opisane przez niego techniki powieliło wielu innych autorów książek, jednak żaden nie zrobił tego w sposób tak porywający i z podobną klasą. Teraz oferujemy Ci prawdziwą gratkę — możliwość obserwowania guru w akcji. Jeśli obraz ma siłę tysiąca słów, to wizualna lekcja profesora Cialdiniego jest niczym informacyjna bomba. Dzięki tym warsztatom wideo błyskawicznie przyswoisz sobie potężną dawkę praktycznej wiedzy oraz poznasz najpopularniejsze techniki i sztuczki, które pokażą Ci:

Jak przekonać innych do swoich pomysłów?
Jak skłonić kogoś do zmiany poglądów?
Jak sprawić, by doceniano Cię w pracy?
Jak być lubianym i podziwianym?
Jak negocjować, by zawsze być górą?
Jak przewidywać kolejny krok oponenta?
Jak etycznie i subtelnie wpływać na ludzi?

Dr Robert Cialdini jest jednym z najwybitniejszych psychologów społecznych. Ponad 30 lat badań rozsławiło go jako wybitnego specjalistę z zakresu technik perswazji, zasad współpracy oraz narzędzi negocjacji. Obecnie pracuje na dwóch wydziałach Uniwersytetu Stanowego w Arizonie: Wydziale Marketingu, gdzie jest wyróżniony stopniem tytularnym W.P. Carey Distinguished Professor, oraz na Wydziale Psychologii, gdzie jest wyróżniony stopniem tytularnym Regents’ Professor. Jest również prezesem Influence At Work, międzynarodowej firmy konsultingowej specjalizującej się w planowaniu strategicznym i szkoleniach dla organizacji opartych na programie „Sześć reguł wywierania wpływu”.

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!