Praktyczny podręcznik języka polskiego dla Ukraińców

Wydawnictwo: Kuba
LubimyCzytać

"Практичний підручник польської мови і польського сленгу" - це перший на польському ринку україномовний підручник розмовної польської мови. В ньому використаний авторський метод навчання мови, розроблений польським кореспондентом "Дзеркала тижня. Україна" Якубом Логіновим. Суть цього методу полягає на використанні факту, що польська і українська мови споріднені і мають аж 60-65% спільної лексики, подібну граматику та завдяки цьому мову можна вивчати набагато легше і простіше, ніж наприклад англійську чи німецьку.

Цей підручник є доповненням та розширенням безкоштовного е-курсу польської мови, який проводиться на порталі "Порт Європа" (www.porteuropa.eu/ua)/ Лінк до запису на курс:

Praktyczny podręcznik języka polskiego i polskiego slangu dla Ukraińców - to pierwszy na polskim rynku e-booków ukraińskojęzyczny e-podręcznik, przeznaczony dla nauki potocznej i slangowej wersji naszego języka. Zaletą tego podręcznika w porównaniu do klasycznych metod nauki jest to, że pozwala on nauczyć się "żywego" języka polskiego o wiele szybciej, dzięki uniknięciu nużących i niepotrzebnych ćwiczeń gramatycznych i rezygnacji z nadmiernej dbałości o poprawność językową, a skupieniu się na praktycznym opanowaniu języka potocznego.

Jeśli mają Państwo znajomych lub rodzinę na Ukrainie, zachęcamy do zrobienia im prezentu i kupienia dla nich tego podręcznika. Podręcznik będzie pomocny zwłaszcza dla młodych osób, planujących podjęcie studiów w naszym kraju.

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!