Magia związków

Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
inne
LubimyCzytać

Pierwsza na rynku analiza relacji międzyludzkich w oparciu o chińską filozofię przyrody i Księgę Przemian.Autorka już od kilkunastu lat zgłębia zasady chińskiej filozofii przyrody i żyje według nich. W oparciu o jedno z najwspanialszych osiągnięć myśli ludzkiej - Księgę Przemian, zwanej Księgą Yi Jing - analizuje przypadki zaburzonych relacji i przedstawia sposoby ich naprawy.Czy wiesz, że przyczyną toksycznych związków mogą być emocje? Według chińskiej filozofii przyrody to właśnie one determinują nasze działanie i postępowanie, a przez to wpływają na wszelkie relacje i są przyczyną ich zaburzeń. Jeśli czujesz, że związki, w których żyjesz: rodzinne, partnerskie czy damsko-męskie, nie są tak naprawdę szczęśliwe, sposobu na ich poprawę poszukaj w naukach chińskich Mistrzów.Autorka pod kątem ich wiedzy przeanalizowała Ustawienia Rodzinne Hellingera, które mają wiele odniesień do Księgi Przemian. Swoje badania nad harmonią w relacjach międzyludzkich poszerzyła również o wnioski z badania aury czy kolorów czakramów na Kole Barw.Warto skorzystać z dawnych, sprawdzonych metod, by przywrócić równowagę i zbudować zdrowe relacje.

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!