Jaskółcze Znamię

Wydawnictwo: wydacksiazke.pl
LubimyCzytać

Starcie umysłów, szpiegowskie intrygi, skrytobójcze pojedynki, jak i (z pozoru) zwyczajne śledztwa prostych stróżów prawa, są w tym fikcyjnym świecie, wzorowanym na europie z XVII-XVIII wieku, na porządku dziennym. A zapomniana magia i wymarłe już elfy to jedynie starożytnym mit, którego autentyczność często podważają przebiegli politycy oraz nowo powstałe religie monoteistyczne, których wpływy sięgają głębiej niż świadomość szarych mieszkańców cesarstwa

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!