Rozdział 2. Usługa bancassurance jako metoda kompleksowego rozwiązywania problemów finansowych JST

Wydawnictwo: CeDeWu
LubimyCzytać

Książka prezentuje obszerne i kompleksowe omówienie usług bancassurance adresowanych do samorządu terytorialnego i świadczącej ją organizacji bancassurance. Należy podkreślić unikalność rozważań na temat możliwości wykorzystania tej usługi w polskim samorządzie terytorialnym; monografia ta jest jednym z pierwszych tak kompleksowych opracowań na temat bancassurance w sektorze samorządu terytorialnego.

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!