Robert Lewandowski. Pogromca Realu

Wydawnictwo: Burda Książki
LubimyCzytać

Piłkarski świat przecierał oczy ze zdumienia kiedy polski piłkarz, Robert Lewandowski strzelał cztery gole wielkiemu Realowi Madryt. Statystycy futbolu sięgali pamięcią daleko wstecz, by znaleźć analogiczną sytuację. A potem "Lewy" stał się bohaterem już nie tylko polskich mediów. Pisał o nim cały świat. I nadal pisze, bo przed Robertem jeszcze wiele lat kariery. Owe cztery gole w półfinale Ligi Mistrzów są symbolem dotarcia Lewandowskiego na szczyt. Dlatego zdecydowaliśmy się tę drogę opisać. Wydaje się, że nowym piłkarskim bohaterze Polski napisano i powiedziano już wszystko, ale czytając tę książkę przekonają się Państwo, że to nieprawda. To jedyna i niepowtarzalna, bo autoryzowana przez Roberta Lewandowskiego, biografia. Dodatkowo pisana przy jego udziale. To najprawdziwsza historia jego dotychczasowego życia. Życia które zaprowadziło go na Wembley, do finału Ligi Mistrzów

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion