Problemy XXI w

Wydawnictwo: Burda Publishing Polska
literatura faktu
LubimyCzytać

Za sprawą ogromnego postępu technologicznego świat stoi dziś w obliczu zagrożeń, które jeszcze do niedawna nie istniały. Przeludnienie, zanieczyszczenie środowiska, zmniejszanie się zasobów naturalnych, zmiany klimatyczne, terroryzm, kryzys ekonomiczny - rozwiązywanie tych problemów staje się coraz trudniejsze, bo są ze sobą wzajemnie powiązane. Czy grozi nam kryzys demograficzny, żywnościowy, ekologiczny i klimatyczny? Z czym jeszcze musi zmierzyć się ludzkość w XXI wieku? Z tej książki dowiecie się: - Kto umiera przez plastikowe reklamówki? - Jak nas psuje Facebook? - Czy da się zlikwidować uliczne korki? - Na kogo dziś napadają piraci? - Dlaczego biura to sale tortur?

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!