Logistyka w Polsce. Raport 2013

Wydawnictwo: Instytut Logistyki i Magazynowania
Inne
LubimyCzytać

Instytut Logistyki i Magazynowania (ILiM) oddaje do rąk Czytelników kolejny raport o stanie polskiej logistyki, obejmujący lata 2012-2013.Autorzy koncentrują się nie tylko na podsumowaniach i ocenie zagadnień szczegółowych, ale przedstawiają trendy i kierunki rozwoju rynku logistycznego oraz poszczególnych gałęzi transportu. W obecnym wydaniu Raportu prezentujemy dane liczbowe i informacje dotyczące m.in.:
liderów rynku logistycznego,
rozwoju infrastruktury logistycznej, w tym terminali intermodalnych,
znaczenia logistyki dla polskiej gospodarki, zwłaszcza z perspektywy naszego członkostwa w Unii Europejskiej.
Cennym uzupełnieniem analiz są:
wyniki badań dotyczących wskaźników logistycznych w przedsiębiorstwach,
przegląd oferty rynkowej producentów (dostawców) urządzeń magazynowych,
diagnoza stanu edukacji logistycznej. Logistyka w Polsce.
Raport 2013 jest pracą zbiorową. Autorami poszczególnych rozdziałów są profesjonaliści - osoby na co dzień zajmujące się konkretnymi zagadnieniami, zarówno w teorii, jak i w praktyce. Zakres i sposób prezentacji specjalistycznej wiedzy zainteresuje szerokie grono czytelników: menedżerów logistyki w przedsiębiorstwach, pracowników naukowych i studentów, redakto-rów prasy fachowej i analityków gospodarczych.

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion