zdrowie, medycyna
LubimyCzytać

Celem książki jest umożliwienie lekarzom pierwszego kontaktu, a także specjalistom z różnych dziedzin medycyny poznanie specyfiki zaburzeń erekcji, ich przyczyn oraz metod diagnostycznych i leczniczych. Praca ma charakter interdyscyplinarny, praktyczny i jest przewodnikiem po leczeniu zaburzeń erekcji, a także innych, często im towarzyszących zaburzeń seksualnych. Zaburzenia erekcji dotyczą...

Zaburzenia erekcji dotyczą około 10% populacji mężczyzn w Polsce i są jednym z najczęściej występujących u nich zaburzeń seksualnych.

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion