Podróże duszy. Techniki odkrywania i czerpania wiedzy z przeszłych wcieleń

Wydawnictwo: Illuminatio
poradniki
LubimyCzytać

Twój umysł jest częścią nieśmiertelnej duszy, która przechowuje w sobie mądrość i wiedzę ze wszystkich wcieleń. Kiedy przychodzimy na świat, niewidzialna zasłona przesłania nam wspomnienia z poprzednich żyć, ale mimo to niektórzy z nas często mają niejasne przeczucie, że gdzieś kiedyś już istnieli, doświadczali innych emocji, spotykali innych ludzi. Jeżeli chcesz zajrzeć za tę zasłonę i poznać swoje minione inkarnacje, zaufaj doświadczonemu terapeucie i wybierz się w wyjątkową podróż astralną.

Douglas De Long w przystępny sposób wprowadza w tematykę reinkarnacji i proponuje różnorodne proste metody badania i czerpania wiedzy z poprzednich żyć. Dzięki nim nauczysz się swobodnie i gładko migrować pomiędzy kolejnymi wcieleniami swojej duszy. Inspirujące historie pacjentów, z którymi autor przeprowadzał sesje regresywne, przybliżą ci sens cyklu życia, śmierci i odrodzenia, podczas którego ludzka dusza doznaje coraz głębszego oświecenia.

Znajdujesz się na Ziemi właśnie w tym miejscu i w tym konkretnym momencie nie bez powodu. Być może musisz spłacić jakiś dług karmiczny z poprzednich wcieleń, a może nauczyć się czegoś po to, by twoja dusza mogła się dalej rozwijać. Podążając za wskazówkami, możesz dotrzeć do źródeł swoich talentów, cech osobowości, a nawet bólu i gniewu, pochodzących z poprzednich wcieleń. Być może dręczą cię jakieś nieuzasadnione lęki albo odczuwasz ból, którego nic nie jest w stanie uśmierzyć – każda z tych rzeczy może być nieprzepracowanym strachem lub urazem z poprzedniego życia.

Za pomocą zaproponowanych w tej książce technik, wydobędziesz na powierzchnię świadomego umysłu historię swojej duszy. Poznaj ją, zaakceptuj i wykorzystaj do uzdrowienia emocji, ciała i rozbudzenia ogromnego potencjału parapsychicznego i duchowego, jaki w sobie masz.
Wybierz się w podróż po swoich poprzednich życiach i przekonaj się o nieśmiertelności ludzkiej duszy.

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!