Hipnoza dla początkujących. Sięgnij do nowych poziomów świadomości

Wydawnictwo: Illuminatio
LubimyCzytać

Hipnoza to zdrowa i naturalna droga do osiągania wyznaczonych celów, wzmacniania pamięci i wyzbycia się złych nawyków. To sposób, by cieszyć się pełnią życia, dzięki tworzeniu takiej rzeczywistości, jakiej dla siebie pragniesz. Podczas hipnozy jesteśmy świadomi i przytomni, jednak nie dekoncentrują nas zewnętrzne zakłócenia. Ten podręcznik nie tylko obala utrwalone w społeczeństwie mity na...

Ten podręcznik nie tylko obala utrwalone w społeczeństwie mity na temat hipnozy, ale też w prosty i czytelny sposób wprowadza w jej tajniki. Autor, dyplomowany hipnoterapeuta z wieloletnim stażem, przedstawia gotowe procedury do stosowania przy kolejnych sesjach, wyjaśnia też jak je modyfikować i dostosowywać do indywidualnych potrzeb. Znajdziesz tu również gotowe skrypty do nagrań, które pomogą ci w autohipnozie. W bardzo krótkim czasie możesz nauczyć się programować swoje życie tak, by być szczęśliwym i spełnionym.

Praktykowanie hipnozy ułatwia zmierzenie się z problemami, których do tej pory nie mogłeś pokonać. Będziesz w stanie bardzo szybko uwolnić się od stresu, rzucić nałogi, schudnąć, przyspieszyć uzdrowienie ciała, zwalczyć fobie, ale też wzmocnić pewność siebie i rozwinąć kreatywność. Poszukując źródeł swoich problemów możesz też sięgnąć do głębszych pokładów świadomości i odkryć swoje poprzednie wcielenia.
Sięgnij do nowych poziomów świadomości i poznaj naturalną moc hipnozy!

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!