Angielski KRYMINAŁ z ćwiczeniami Cold Little Hand

Wydawnictwo: Edgard
język angielski
LubimyCzytać

Mroczny klimat współczesnego Londynu, towar wart miliony, tajny agent Interpolu, mafijne powiązania polityków ze światem przestępczym, tajemnicza piękność oraz zaskakujące zakończenie - Cold Little Hand to wyjątkowa książka do nauki angielskiego. Dzięki lekturze wciągającej kryminalnej historii połączysz naukę z przyjemnością czytania, a przy okazji: poznasz współczesne angielskie słownictwo, utrwalisz poprawne konstrukcje leksykalno-gramatyczne i przekonasz się, że nauka języka obcego może być przyjemnością, której nie sposób się oprzeć!  Nauka angielskiego z kryminałem pozwala na kontakt z żywym literackim językiem, tekst uzupełniono tłumaczeniami trudniejszych słówek, zamieszczono liczne ćwiczenia wraz z kluczem odpowiedzi oraz praktyczny słowniczek. Materiał przeznaczono dla użytkowników posługujących się językiem angielskim na poziomie podstawowym i średnio zaawansowanym (poziom B1-B2). Angielski Kryminał z ćwiczeniami to: - nauka współczesnego angielskiego słownictwa - ponad 60 urozmaiconych ćwiczeń leksykalno-gramatycznych - tłumaczenia trudniejszych słówek  - klucz odpowiedzi oraz praktyczny słowniczek angielsko-polski

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!