W otchłani (Tom 2). Milion słońc

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie
LubimyCzytać

Drugi tom bestsellerowej trylogii Beth Revis. Po obaleniu dyktatury dotąd kierujących misją na pokładzie "Błogosławionego" znów panuje radość i spokój. Wkrótce Starszy dowiaduje się jednak, że załoga statku skrywała przed nim tajemnicę, która może przesądzić o ich przyszłości. Tymczasem Amy, dusząc się coraz bardziej wśród stalowych ścian, rusza tropem wskazówek pozostawionych dla niej przez tajemniczego Oriona, a nowa fala morderstw niespodziewanie staje się zalążkiem buntu Rozpoczyna się walka o przetrwanie, w której stawką jest życie wszystkich pasażerów.. Czy kiedykolwiek dotrą do obiecanej im nowej Ziemi?

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

smakoszka_ksiązek | 2019-03-11
Przeczytana: luty 2019

Saga,, Śmiertelna Odyseja'" autorki Beth Revis, zaciekawiła mnie i z chęcią po nią sięgnęłam. Jest to gatunek fantasy z wątkiem miłosnym. Po przeczytaniu pierwszego tomu który bardzo mi się podobał, z przyjemnością wzięłam się za drugi Tom. Byłam ciekawa dalszych przygód Ami i Starszego. Niestety drugą część znalazłam tylko w formie e booka. Przeczytałam 30 rozdziałów i żalem musiałam przerwać(CZYTAŁAM W KOMÓRCE TO JUŻ ZUPEŁNA MASAKRA) NA pewno kiedyś wrócę do lektury tej części ale raczej w formie papierowej😁😁😁😁😁.

Róża | 2018-11-22
UFOludek1987 | 2018-11-13