Pisemny zakres obowiązków - przydatny, ale poza umową o pracę

Wydawnictwo: Wydawnictwo Wiedza i Praktyka
LubimyCzytać

Jasno określone obowiązki pracownika sprawiają, że pracodawca ma większą możliwość egzekwowania wykonania zadań pracowniczych. A zatem - jakie zapisy warto zawrzeć w treści zakresu obowiązków? I w jaki sposób dokument ten wpływa na zadania pracownika? Podpowiadamy, jak zgodnie z prawem i z korzyścią dla firmy sporządzać pisemne zakresy obowiązków. Podajemy przykłady błędnych i prawidłowych zapisów.

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!