biznes, finanse
LubimyCzytać

Publikacja zawiera: • Obszerne omówienie tematyki kryteriów oceny ofert po zmianach, • Konkretne przykłady kryteriów oceny oferty możliwych do zastosowania w przetargu, • Orzecznictwo Krajowej Izby Odwoławczej oraz odpowiedzi ekspertów na najczęściej się pojawiające problemy. Publikacja skupia się na praktycznych przykładach, które ilustrują, w jaki sposób wyznaczać kryteria oceny ofert po...

Publikacja zawiera:
• Obszerne omówienie tematyki kryteriów oceny ofert po zmianach,
Publikacja skupia się na praktycznych przykładach, które ilustrują, w jaki sposób wyznaczać kryteria oceny ofert po nowelizacji i nie naruszyć nowych przeisów ustawy Pzp.

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!