Wymagania zasadnicze dla maszyn - dyrektywa 2006/42/WE

Wydawnictwo: Wydawnictwo Wiedza i Praktyka
9788326932083
hobby
LubimyCzytać

E-book stanowi przewodnik wdrażania dyrektywy maszynowej, przydatny dla wszystkich użytkowników maszyn, w szczególności dla przedsiębiorstw trudniących się projektowaniem, wytwarzaniem oraz wprowadzaniem maszyn do obrotu na Jednolitym Rynku UE. Informacje zawarte w publikacji służą zapewnieniu bezpiecznych, higienicznych oraz właściwych warunków użytkowania urządzeń roboczych przez pracowników firmy.

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!