Kasy fiskalne 2014 z omówieniem ekspertów CMS Cameron McKenna

Wydawnictwo: Wydawnictwo Wiedza i Praktyka
inne
LubimyCzytać

Eksperci z kancelarii CMS Cameron McKenna specjalnie dla nas przygotowali opis nowości w zakresie ewidencji w kasach rejestrujących, które obowiązują od początku 2013 r. i które zostały w trakcie roku wprowadzone. Opiszą także problemy, które pojawiły się w praktyce przy używaniu kasy oraz wskażą na możliwości ich rozwiązania. Uzupełnieniem publikacji są najnowsze stanowiska organów podatkowych i samego ministra finansów w tym zakresie. W książce znajduje się też zbiór wszystkich przepisów, regulujących obowiązki ewidencyjne w kasach.

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!