Tajemnice spółki z o.o. w konfrontacji z prokuratorem

Wydawnictwo: Wydawnictwo Wiedza i Praktyka
biznes, finanse
LubimyCzytać

Przez wykorzystanie informacji rozumie się wszelkiego rodzaju czynności podejmowane przez sprawcę, dla którego znajomość tych informacji stanowi podstawowy impuls działania. Działanie takie nakierowane być musi na uzyskanie określonej korzyści zarówno dla siebie, jak i dla innego podmiotu. Często zdarza się, że powzięte informacje są tajemnicą handlową spółek uczestniczących w obrocie gospodarczym. Poznaj podstawy prawne ochrony informacji będących tajemnicą przedsiebiorstwa i dowiedz się, jak możesz pociągnąć do odpowiedzialności karnej osobę, która je ujawni. Nasz ekspert wskazuje także, jakie są uprawnienia prokuratora, który żąda od spółki przekazania informacji o jej działalności.

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!