Piekielny pociąg

Wydawnictwo: Siedmioróg
Train d'enfer
dreszczowiec
kafka

Jeszcze kilka drobiazgów i walizka jest już gotowa! Tego wieczoru Anne-Sophie wyjeżdża do swojej przyjaciółki w Niemczech. To będą wspaniałe wakacje!
Anne-Sophie przewidziała wszystko, aby w czasie podróży nie spotkała jej żadna przykra niespodzianka. Wszystko... oprócz pewnej dyskietki, którą powierza jej ojciec na kilka sekund przed wyjazdem.

[Siedmioróg, 1999]

Justyna Antoniewicz | 2015-06-09
Przeczytana: 2015 rok

Ciekawa akcja, kryminał w tle fajna przygodowo-kryminalna książka czytałam z przyjemnością napięcie trzymało warta przeczytania.
Przeżyłam niezwykłe przygody z grupą bohaterów piekielnego pociągu genialna przygodówka czasami lubię po coś takiego sięgnąć a było warto!!!!

PABLOPAN | 2012-02-17

Sympatyczna książka dla młodzieży. Z przyjemnością czytałem książki wydawane przez Siedmioróg.

BornInChaos | 2013-11-14

Przeczytałem książkę jakieś 7 lat temu. Najlepsza jaką wspominam z okresu dzieciństwa. Miła, ciekawa i przyjemna. Polecam.

Publius VelScorpio | 2016-07-03

Ach, tyle wspomnień.