Zakładowa kontrola produkcji a norma ISO 9001

Wydawnictwo: Wydawnictwo Wiedza i Praktyka
biznes, finanse
LubimyCzytać

W Polsce z terminem zakładowa kontrola produkcji (ZKP) spotykają się głównie producenci wyrobów budowlanych. Zagłębiając się w problematykę ZKP dowiadują się, co ich dotyczy. W takiej sytuacji często zadają sobie pytania: skoro posiadam ISO 9001, mam aprobaty, to czy muszę jeszcze coś dodatkowego robić? Sprawdź, jakie dodatkowe działania powinieneś podjąć, aby zapewnić wysoką jakość produkowanych materiałów budowlanych.

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!