Pamiętnik Nastolatki (#10). Pamiętnik nastolatki 9. Julia II

Wydawnictwo: Dom Wydawniczy Rafael
LubimyCzytać

Ślub Maksyma i Natki był jak z bajki! Ja też bym tak chciała. Ale czy ktoś mnie pokocha? Nie jestem już przecież taka atrakcyjna jak kiedyś. O rety! Nie wiedziałam, że życie może być aż tak skomplikowane! Rozpoczęłam pracę w wolontariacie, a tam ku mojemu zaskoczeniu natknęłam się na Eliasza.  Jeju, już sama nie wiem, co czuję, ale chyba nie jest to zwykła przyjaźń I jeszcze na dodatek ten Filip. Ja chyba dokonałam wyboru, ale czy oni chcą tego samego co ja?

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!