Modlitewnik za wstawiennictwem świętego Jana Pawła II czytany i śpiewany

Wydawnictwo: Dom Wydawniczy Rafael
religia
LubimyCzytać

Już kilkaset tysięcy Polaków modli się, korzystając z tego modlitewnika! Przygotowany z okazji kanonizacji Jana Pawła II, pierwszy modlitewnik, w którym zamieszczono modlitwy za wstawiennictwem nowego świętego, teraz przygotowano w wersji do słuchania. Płyta może towarzyszyć nam podczas codziennych zajęć lub podróży samochodem. Część modlitw (np. litanie) nagrano w wersji śpiewanej. Gorąco polecamy!

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!