Sekret ocalenia. Nieznany epizod zamachu. Czy siostra Rita uratowała Papieża?

Wydawnictwo: Dom Wydawniczy Rafael
religia
LubimyCzytać

Nieznany, sensacyjny epizod związany z ocaleniem Jana Pawła II z zamachu staje się dla polskiego dziennikarza pretekstem do rozpoczęcia fascynującego śledztwa. Jednak to nie polityczne kulisy wydarzenia są w centrum jego dociekań. Znacznie bardziej intrygujące okazuje się pytanie: kto i jak w rocznicę objawień fatimskich ocalił Jana Pawła II przed pewna śmiercią? Czy to możliwe, że miała w tym swój udział pewna włoska augustianka, mistyczka i duchowa córka Ojca Pio? Czy to właśnie ona była tą zakonnicą, o której sam zamachowiec powiedział, że powstrzymała go przed kolejnym strzałem? Dlaczego nikt inny nie zauważył jej na placu św. Piotra, a policji nie udało się jej znaleźć? Jakie tajemnice kryło bogate życie siostry Rity Montelli? "Sekret ocalenia" to znakomicie, żywo, w reporterskim stylu napisana książka z gatunku tych, których nie sposób odłożyć przed przeczytaniem ostatniej strony. Henryk Bejda, dziennikarz, publicysta, pisarz. Autor książek "Nawróceni. Od czasów Jezusa do współczesności", "Księga 100 wielkich cudów". Redaktor naczelny miesięcznika "Cuda i Łaski Boże".

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion