Porządki pomagania

Wydawnictwo: Czarna Owca
LubimyCzytać

Porządki pomagania to książka skierowana do osób zawodowo zajmujących się pomocą: psychoterapeutów, nauczycieli, pracowników socjalnych, a także do rodziców. Hellinger w charakterystyczny dla siebie sposób przedstawia metodę pracy i wyjaśnia, co należy robić, gdy natrafia się na opór przed przyjęciem pomocy. Stawia fundamentalne pytania: czy w danym przypadku pomoc jest w ogóle możliwa oraz czy jest dozwolona? Jakie sposoby pomocy są wskazane, a jakie po prostu konieczne?

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!