NOWE MEDIA pod redakcją Eryka Mistewicza: Hagada siła opowieści

Wydawnictwo: Wydawnictwo Pedagogiczne OPERON
biznes, finanse
LubimyCzytać

Pierwszy przykład skuteczności narracji? Izrael. Nigdzie nie widać siły opowieści tak silnie, jak tu. Narracja, opowieść, story stanowią fundament, który konstytuuje tożsamość narodu. Wokół narracji budowana jest wspólnota. Najznakomitszym badaczem hagady jest w Polsce prof. Waldemar Chrostowski. Eryk Mistewicz - polski doradca polityczny, twórca strategii marketingu narracyjnego. Studiował...

Eryk Mistewicz - polski doradca polityczny, twórca strategii marketingu narracyjnego. Studiował zarządzanie kryzysowe i marketing polityczny w Ecole Supérieure des Sciences Commerciale dAngers we Francji. Laureat najważniejszej nagrody polskich mediów - Polskiego Pulitzera, Nagrody Głównej SDP. W latach 1998 i 1999 obserwator Międzynarodowego Festiwalu Reklamy "Cannes Lions" w Cannes. Pracuje z osobami publicznymi, firmami, instytucjami i partiami politycznymi w Polsce i we Francji. Promuje na polskim rynku komunikacyjne narzędzia świata 2.0. Stale współpracuje z miesięcznikiem "Forbes", tygodnikiem "Uważam Rze", dziennikiem "Rzeczpospolita", komentuje w TVN24, TVP, Polsat News. Jego komentarze i analizy strategii komunikacyjnych znajdziemy także w "Le Monde", "L"Express", "Financial Times", "Le Point", "La Croix", "L"Atlantico". W roku 2010 napisał - wspólnie z Michałem Karnowskim - książkę pt. Anatomia władzy o zmianach w świecie mediów, marketingu, PR i polityki.

www.marketingnarracyjny.pl

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!