NOWE MEDIA pod redakcją Eryka Mistewicza: Autorze! Wydaj się sam!

Wydawnictwo: Wydawnictwo Pedagogiczne OPERON
biznes, finanse
LubimyCzytać

Doświadczenie Piotra Lipińskiego jest doświadczeniem autora, który eksperymentuje, szuka, popełnia błędy, ale przechodzi ze świata XIX wieku do świata XXI wieku; ze świata, w którym zdany jest na domy wydawnicze, do świata, w którym kilka wieczorów przy komputerze pozwala mu wydać książkę. Nie jest informatykiem, jedynie z pasją podchodzi do nowego świata. Dlatego świadectwo to wydało mi się wyjątkowo ciekawe.

Eryk Mistewicz - polski doradca polityczny, twórca strategii marketingu narracyjnego. Studiował zarządzanie kryzysowe i marketing polityczny w Ecole Supérieure des Sciences Commerciale dAngers we Francji. Laureat najważniejszej nagrody polskich mediów - Polskiego Pulitzera, Nagrody Głównej SDP. W latach 1998 i 1999 obserwator Międzynarodowego Festiwalu Reklamy "Cannes Lions" w Cannes. Pracuje z osobami publicznymi, firmami, instytucjami i partiami politycznymi w Polsce i we Francji. Promuje na polskim rynku komunikacyjne narzędzia świata 2.0. Stale współpracuje z miesięcznikiem "Forbes", tygodnikiem "Uważam Rze", dziennikiem "Rzeczpospolita", komentuje w TVN24, TVP, Polsat News. Jego komentarze i analizy strategii komunikacyjnych znajdziemy także w "Le Monde", "L"Express", "Financial Times", "Le Point", "La Croix", "L"Atlantico". W roku 2010 napisał - wspólnie z Michałem Karnowskim - książkę pt. Anatomia władzy o zmianach w świecie mediów, marketingu, PR i polityki.

www.marketingnarracyjny.pl

źródło opisu: Helion