Wstęp do wiedzy o grach tradycyjnych

Wydawnictwo: Uniwersytet Śląski
LubimyCzytać

Książka stanowi kompendium wiedzy na temat historii gier tradycyjnych, ich funkcji i znaczenia w dziejach rozwoju społeczeństw. Zbiera wiadomości dotyczące poszczególnych grup gier oraz szczegółowo prezentuje ich zasady. W pięciu rozdziałach zostały omówione zagadnienia związane z samymi pojęciami „gra” i „zabawa”, gry planszowe, karciane, hazardowe oraz domino i...

W pięciu rozdziałach zostały omówione zagadnienia związane z samymi pojęciami „gra” i „zabawa”, gry planszowe, karciane, hazardowe oraz domino i układanki.
Niewątpliwym atutem książki jest bogaty materiał ilustracyjny.

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!