Lekarz dentysta w systemie prawnym. Prawo dla lekarzy dentystów

Wydawnictwo: PZWL
9788320048650
zdrowie, medycyna
LubimyCzytać

Książka "Lekarz dentysta w systemie prawnym. Prawo dla lekarzy dentystów" stanowi praktyczny przewodnik po regulacjach prawnych dotyczących wykonywania zawodu lekarza dentysty, w tym zasad: uzyskiwania prawa wykonywania zawodu, kształcenia podyplomowego, wykonywania zawodu lekarza dentysty, organów samorządu zawodowego i odpowiedzialności zawodowej. Autorka w przystępny sposób omawia...

Autorka w przystępny sposób omawia poszczególne regulacje prawne, tak aby były one zrozumiałe dla Czytelnika nieposiadającego nawet elementarnej wiedzy prawniczej. Publikacja skierowana jest zarówno do lekarzy dentystów, jak i studentów na kierunku lekarsko-dentystycznym. Książka może być również praktycznym źródłem informacji dla członków samorządu zawodowego lekarzy i lekarzy dentystów.

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!